21 Кві 2023
18:30
БК "Львівська політехніка" (Львів)
П П П П П
68
68 90
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
П П В В В
90
16-23; 10-27; 17-22; 25-18
Матч завершено
Гравці
БК "Львівська політехніка" (Львів)
Стартовий склад
Лава запасних
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
Стартовий склад
7
Стародуб Ігор
Захисник
8
Кіктєв В’ячеслав
Центровий
9
Філоненко Іван
Захисник
12
Михайлов Максим
Форвард
18
Гончаров Олексій
Захисник
Лава запасних
4
Ройко Олександр
Захисник
11
Різниченко Богдан
Захисник
23
Степанченко Богдан
Захисник
28
Сидоренко Максим
Форвард
Тренери
БК "Львівська політехніка" (Львів)
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
Ковальов Ярослав
Головний тренер
Командна статистика
БК "Львівська політехніка" (Львів)
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
2х очкові +
12
25
2х очкові (всього)
38
49
2х очкові %
31
51
3х очкові +
10
10
3х очкові (всього)
28
25
3х очкові %
35
40
Штрафні +
14
10
Штрафні (всього)
15
15
Штрафні %
93
66
Підбирання
40
44
Передачі
17
23
Перехоплення
10
13
Блок-шоти
6
5
Втрати
23
15
Фоли
17
15
Статистика гравців
БК "Львівська політехніка" (Львів)
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
Гравець Час О Пд Пр Вт Пх Бш
Стародуб Ігор 21:53 11 2 6 2 2 0
Кіктєв В’ячеслав 31:01 12 9 1 1 2 4
Філоненко Іван 26:21 21 2 1 1 5 0
Михайлов Максим 11:39 7 0 1 1 1 0
Гончаров Олексій 31:46 6 8 7 4 0 0
Ройко Олександр 10:22 2 2 0 0 0 0
Різниченко Богдан 20:10 7 9 1 1 0 0
Степанченко Богдан 26:17 10 1 3 1 3 0
Сидоренко Максим 20:31 14 6 3 2 0 1
Відео
Останні ігри
БК "Львівська політехніка" (Львів)
competition logo
competition logo
Вища ліга. 5-8 місце Вища ліга 5-8 місце
ПС «Венето» | 25 Бер 2023 17:00
Львівська політехніка
65
65 75
Житомир
75
competition logo
competition logo
Вища ліга. 5-8 місце Вища ліга 5-8 місце
Палац спорту "Галичина" | 11 Бер 2023 14:30
Львівська політехніка
67
67 85
Житомир
85
competition logo
competition logo
Вища ліга 2021/22 (група 2) Вища ліга. Група "2"
Манеж КФВ | 10 Лют 2022 13:00
Говерла
92
92 70
Львівська політехніка
70
competition logo
competition logo
Вища ліга 2021/22 (група 2) Вища ліга. Група "2"
Манеж КФВ | 9 Лют 2022 18:00
Говерла
98
98 73
Львівська політехніка
73
competition logo
competition logo
Вища ліга 2021/22 (група 2) Вища ліга. Група "2"
Палац спорту "Галичина" | 30 Січ 2022 12:00
Львівська політехніка
71
71 79
Хімік-2
79
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23 Другий етап (Група "2")
ПС «Венето» | 2 Кві 2023 11:00
ЗСО - БК "СумДУ"
74
74 68
Політехнік
68
competition logo
competition logo
Вища ліга. 5-8 місце Вища ліга 5-8 місце
ПС «Венето» | 1 Кві 2023 13:00
ЗСО - БК "СумДУ"
75
75 60
SELF MADE
60
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23 Другий етап (Група "2")
ПС «Венето» | 1 Кві 2023 13:00
ЗСО - БК "СумДУ"
75
75 60
SELF MADE
60
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23 Другий етап (Група "2")
ПС «Венето» | 31 Бер 2023 18:00
Рівне
78
78 62
ЗСО - БК "СумДУ"
62
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23 Другий етап (Група "2")
СК ДЮСШ-4 | 19 Бер 2023 11:00
ЗСО - БК "СумДУ"
60
60 66
Політехнік
66