Вища ліга 2022/23 > > День матчу: 3
12 Лис 2022 11:00
П П П В П
В П П В П
Політехнік 24 18 19 20 81
ЗСО - БК "СумДУ" 19 26 25 20 90
Матч завершено
Гравці
БК "Політехнік" (Харків)
Стартовий склад
Лава запасних
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
Стартовий склад
7
Стародуб Ігор
Захисник
11
Різниченко Богдан
Захисник
12
Михайлов Максим
Форвард
18
Гончаров Олексій
Захисник
25
Бречко Євгеній
Центровий
Лава запасних
4
Сілантьєв Станіслав
Форвард
8
Кіктєв В’ячеслав
Центровий
9
Філоненко Іван
Захисник
10
Токарь Євген
Захисник
23
Амірбеков Акрам
Захисник
28
Сидоренко Максим
Форвард
Тренери
БК "Політехнік" (Харків)
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
Ярослав Ковальов
Головний тренер
Командна статистика
БК "Політехнік" (Харків)
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
2х очкові +
22
23
2х очкові (всього)
42
44
2х очкові %
52
52
3х очкові +
7
8
3х очкові (всього)
19
30
3х очкові %
36
26
Штрафні +
16
20
Штрафні (всього)
23
24
Штрафні %
69
83
Підбирання
29
47
Передачі
20
13
Перехоплення
6
10
Блок-шоти
4
3
Втрати
14
16
Фоли
21
23
Статистика гравців
БК "Політехнік" (Харків)
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
Гравець Час О Пд Пр Вт Пх Бш
Сілантьєв Станіслав 0:46 0 0 0 0 0 0
Стародуб Ігор 37:26 40 9 6 6 3 0
Кіктєв В’ячеслав 2:02 0 0 0 0 0 0
Філоненко Іван 0:00 0 0 0 0 0 0
Токарь Євген 0:46 0 0 0 0 0 0
Різниченко Богдан 23:23 6 2 1 0 2 0
Михайлов Максим 23:42 10 7 2 2 1 0
Гончаров Олексій 21:51 5 6 1 2 0 1
Амірбеков Акрам 34:00 9 5 3 3 2 0
Бречко Євгеній 20:55 3 2 0 0 1 2
Сидоренко Максим 35:09 17 12 0 3 1 0
Відео
Фото з гри
Останні ігри
БК "Політехнік" (Харків)
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23
СОК "Сокіл" | 11 Лис 2022 18:30
Кривбас
67
67 61
Політехнік
61
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23
СОК "Сокіл" | 30 Жов 2022 11:00
ЗСО - БК "СумДУ"
61
61 73
Політехнік
73
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23
СОК "Сокіл" | 29 Жов 2022 11:00
Політехнік
74
74 83
ЗСО - БК "СумДУ"
83
competition logo
competition logo
Вища ліга 2020/21 (Плей-оф) Плей-офф
Спорткомплекс СКА | 27 Кві 2021 21:00
БІПА
99
99 88
Політехнік
88
competition logo
competition logo
Вища ліга 2020/21 (Плей-оф) Плей-офф
НТУ "ХПІ" | 24 Кві 2021 18:00
Політехнік
83
83 87
БІПА
87
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23
СОК "Сокіл" | 30 Жов 2022 11:00
ЗСО - БК "СумДУ"
61
61 73
Політехнік
73
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23
СОК "Сокіл" | 29 Жов 2022 11:00
Політехнік
74
74 83
ЗСО - БК "СумДУ"
83
competition logo
competition logo
Другий раунд 2020/21 Другий раунд
СумДУ (3-й корпус) | 13 Лют 2022 12:00
ЗСО - БК "СумДУ"
77
77 96
Рівне
96
competition logo
competition logo
Другий раунд 2020/21 Другий раунд
СумДУ (3-й корпус) | 12 Лют 2022 17:00
ЗСО - БК "СумДУ"
74
74 97
Рівне
97
competition logo
competition logo
Вища ліга 2021/22 (група 1) Вища ліга. Група "1"
ПС “Будівельник” | 7 Лют 2022 12:00
Черкаські мавпи-2
76
76 85
ЗСО - БК "СумДУ"
85