17 Бер 2023
19:00
БК "Рівне-ОШВСМ" (Рівне)
П В В В В
83
83 66
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
В В В В В
66
16-14; 25-20; 17-21; 25-11
Матч завершено
Гравці
БК "Рівне-ОШВСМ" (Рівне)
Стартовий склад
Лава запасних
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
Стартовий склад
7
Стародуб Ігор
Захисник
9
Філоненко Іван
Захисник
11
Різниченко Богдан
Захисник
12
Михайлов Максим
Форвард
18
Гончаров Олексій
Захисник
Лава запасних
8
Кіктєв В’ячеслав
Центровий
23
Степанченко Богдан
Захисник
25
Кузьменко Сергій
Центровий
28
Сидоренко Максим
Форвард
Тренери
БК "Рівне-ОШВСМ" (Рівне)
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
Ярослав Ковальов
Головний тренер
Командна статистика
БК "Рівне-ОШВСМ" (Рівне)
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
2х очкові +
17
18
2х очкові (всього)
47
31
2х очкові %
36
58
3х очкові +
5
6
3х очкові (всього)
17
29
3х очкові %
29
20
Штрафні +
34
12
Штрафні (всього)
41
16
Штрафні %
82
75
Підбирання
55
30
Передачі
10
6
Перехоплення
5
11
Блок-шоти
0
4
Втрати
18
18
Фоли
17
30
Статистика гравців
БК "Рівне-ОШВСМ" (Рівне)
Гравець О
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
Гравець О
Стародуб Ігор [Захисник] 23
Сидоренко Максим [Форвард] 2
Кіктєв В’ячеслав [Центровий] 3
Михайлов Максим [Форвард] 12
Гончаров Олексій [Захисник] 4
Різниченко Богдан [Захисник] 12
Філоненко Іван [Захисник] 5
Степанченко Богдан [Захисник] 5
Кузьменко Сергій [Центровий] 0
Гравці, які пропускають гру
БК "Рівне-ОШВСМ" (Рівне)
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
4
Ройко Олександр
Захисник
Травма
10
Токарь Євген
Захисник
Травма
Відео
Останні ігри
БК "Рівне-ОШВСМ" (Рівне)
competition logo
competition logo
Другий раунд 2020/21 Другий раунд
СК ДЮСШ-4 | 20 Лют 2022 13:00
Рівне
90
90 59
Дніпро-2
59
competition logo
competition logo
Другий раунд 2020/21 Другий раунд
СК ДЮСШ-4 | 19 Лют 2022 17:00
Рівне
87
87 65
Дніпро-2
65
competition logo
competition logo
Другий раунд 2020/21 Другий раунд
СумДУ (3-й корпус) | 13 Лют 2022 12:00
ЗСО - БК "СумДУ"
77
77 96
Рівне
96
competition logo
competition logo
Другий раунд 2020/21 Другий раунд
СумДУ (3-й корпус) | 12 Лют 2022 17:00
ЗСО - БК "СумДУ"
74
74 97
Рівне
97
competition logo
competition logo
Вища ліга 2021/22 (група 2) Вища ліга. Група "2"
ОДЮСШ | 6 Лют 2022 12:00
Старий Луцьк
59
59 54
Рівне
54
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23 Перший етап (Група "3")
ПС «Венето» | 26 Лют 2023 13:00
ЗСО - БК "СумДУ"
82
82 80
Ніко-Баскет
80
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23 Перший етап (Група "3")
ПС «Венето» | 25 Лют 2023 18:00
ЗСО - БК "СумДУ"
101
101 49
ШВСМ-Чернігів
49
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23 Перший етап (Група "3")
ПС «Венето» | 24 Лют 2023 14:30
ЗСО - БК "СумДУ"
98
98 25
Полтава
25
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23 Перший етап (Група "3")
ПС «Венето» | 12 Лют 2023 15:30
ЗСО - БК "СумДУ"
86
86 46
Полтава
46
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23 Перший етап (Група "3")
ПС «Венето» | 11 Лют 2023 17:00
ЗСО - БК "СумДУ"
86
86 62
ШВСМ-Чернігів
62