20 Січ 2023
15:30
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
П В П В П
122
122 25
БК "Полтава" (Полтава)
В П В В В
25
25-7; 35-9; 28-5; 34-4
Матч завершено
Гравці
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
Стартовий склад
7
Стародуб Ігор
Захисник
9
Філоненко Іван
Захисник
11
Різниченко Богдан
Захисник
12
Михайлов Максим
Форвард
18
Гончаров Олексій
Захисник
Лава запасних
4
Ройко Олександр
Захисник
6
Тютькін Максим
Захисник
8
Кіктєв В’ячеслав
Центровий
10
Токарь Євген
Захисник
23
Степанченко Богдан
Захисник
БК "Полтава" (Полтава)
Стартовий склад
Лава запасних
Тренери
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
Ковальов Ярослав
Головний тренер
БК "Полтава" (Полтава)
Командна статистика
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
БК "Полтава" (Полтава)
2х очкові +
38
7
2х очкові (всього)
65
35
2х очкові %
58
20
3х очкові +
11
3
3х очкові (всього)
30
23
3х очкові %
36
13
Штрафні +
13
2
Штрафні (всього)
21
4
Штрафні %
61
66
Підбирання
65
35
Передачі
24
6
Перехоплення
24
10
Блок-шоти
3
4
Втрати
16
44
Фоли
3
21
Статистика гравців
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
Гравець Час О Пд Пр Вт Пх Бш
Стародуб Ігор 14:09 15 0 3 1 3 0
Філоненко Іван 20:44 17 8 2 1 1 0
Різниченко Богдан 18:41 14 7 2 1 4 1
Михайлов Максим 12:29 16 5 1 0 2 0
Гончаров Олексій 18:09 11 7 3 1 1 0
Ройко Олександр 20:16 10 7 1 1 2 0
Тютькін Максим 24:50 11 6 1 1 4 0
Кіктєв В’ячеслав 28:34 15 8 0 3 5 2
Токарь Євген 18:24 5 2 4 0 1 0
Степанченко Богдан 23:44 8 5 7 7 1 0
БК "Полтава" (Полтава)
Відео
Останні ігри
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23 Перший етап (Група "3")
СОК "Сокіл" | 4 Гру 2022 11:00
Кривбас
75
75 67
ЗСО - БК "СумДУ"
67
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23 Перший етап (Група "3")
СОК "Сокіл" | 3 Гру 2022 18:30
Кривбас
65
65 71
ЗСО - БК "СумДУ"
71
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23 Перший етап (Група "3")
СОК "Сокіл" | 13 Лис 2022 11:00
ЗСО - БК "СумДУ"
63
63 68
Кривбас
68
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23 Перший етап (Група "3")
СОК "Сокіл" | 12 Лис 2022 11:00
Політехнік
81
81 90
ЗСО - БК "СумДУ"
90
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23 Перший етап (Група "3")
СОК "Сокіл" | 30 Жов 2022 11:00
ЗСО - БК "СумДУ"
61
61 73
Політехнік
73
БК "Полтава" (Полтава)
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23 Перший етап (Група "3")
СОК "Сокіл" | 11 Гру 2022 14:00
ШВСМ-Чернігів
58
58 75
Полтава
75
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23 Перший етап (Група "3")
СОК "Сокіл" | 19 Лис 2022 12:00
Полтава
63
63 59
ШВСМ-Чернігів
59
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23 Перший етап (Група "3")
СОК "Сокіл" | 18 Лис 2022 16:00
Ніко-Баскет
49
49 63
Полтава
63
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23 Перший етап (Група "3")
СОК "Сокіл" | 9 Лис 2022 16:00
Полтава
67
67 77
Ніко-Баскет
77
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23 Перший етап (Група "3")
СОК "Сокіл" | 6 Лис 2022 11:00
Полтава
66
66 37
ШВСМ-Чернігів
37