18 Бер 2023
13:00
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
В В В В П
74
74 70
SELF MADE (Київ)
П
70
16-20; 18-25; 17-17; 23-8
Матч завершено
Гравці
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
Стартовий склад
7
Стародуб Ігор
Захисник
9
Філоненко Іван
Захисник
11
Різниченко Богдан
Захисник
12
Михайлов Максим
Форвард
23
Степанченко Богдан
Захисник
Лава запасних
8
Кіктєв В’ячеслав
Центровий
18
Гончаров Олексій
Захисник
25
Кузьменко Сергій
Центровий
28
Сидоренко Максим
Форвард
SELF MADE (Київ)
Стартовий склад
Лава запасних
Тренери
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
Ковальов Ярослав
Головний тренер
SELF MADE (Київ)
Командна статистика
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
SELF MADE (Київ)
2х очкові +
19
21
2х очкові (всього)
34
54
2х очкові %
55
38
3х очкові +
6
7
3х очкові (всього)
34
15
3х очкові %
17
46
Штрафні +
18
7
Штрафні (всього)
23
12
Штрафні %
78
58
Підбирання
35
54
Передачі
5
12
Перехоплення
13
4
Блок-шоти
0
1
Втрати
15
26
Фоли
20
24
Статистика гравців
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
Гравець Час О Пд Пр Вт Пх Бш
Стародуб Ігор 38:15 26 5 2 2 6 0
Філоненко Іван 37:04 3 4 2 3 1 0
Різниченко Богдан 18:07 1 4 0 2 1 0
Михайлов Максим 40:00 30 4 0 5 2 0
Степанченко Богдан 20:04 3 3 1 1 3 0
Кіктєв В’ячеслав 0:00 0 0 0 0 0 0
Гончаров Олексій 24:37 7 3 0 1 0 0
Кузьменко Сергій 1:00 0 0 0 0 0 0
Сидоренко Максим 20:53 4 3 0 1 0 0
SELF MADE (Київ)
Гравці, які пропускають гру
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
4
Ройко Олександр
Захисник
Травма
10
Токарь Євген
Захисник
Травма
SELF MADE (Київ)
Відео
Останні ігри
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23 Другий етап (Група "2")
СК ДЮСШ-4 | 17 Бер 2023 19:00
Рівне
83
83 66
ЗСО - БК "СумДУ"
66
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23 Перший етап (Група "3")
ПС «Венето» | 26 Лют 2023 13:00
ЗСО - БК "СумДУ"
82
82 80
Ніко-Баскет
80
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23 Перший етап (Група "3")
ПС «Венето» | 25 Лют 2023 18:00
ЗСО - БК "СумДУ"
101
101 49
ШВСМ-Чернігів
49
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23 Перший етап (Група "3")
ПС «Венето» | 24 Лют 2023 14:30
ЗСО - БК "СумДУ"
98
98 25
Полтава
25
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23 Перший етап (Група "3")
ПС «Венето» | 12 Лют 2023 15:30
ЗСО - БК "СумДУ"
86
86 46
Полтава
46
SELF MADE (Київ)
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23 Другий етап (Група "2")
СК ДЮСШ-4 | 17 Бер 2023 16:30
Політехнік
76
76 67
SELF MADE
67