2 Кві 2023
11:00
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
В П П В В
74
74 68
БК "Політехнік" (Харків)
В П В В П
68
17-13; 24-20; 12-21; 21-14
Матч завершено
Гравці
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
Стартовий склад
7
Стародуб Ігор
Захисник
12
Михайлов Максим
Форвард
18
Гончаров Олексій
Захисник
23
Степанченко Богдан
Захисник
28
Сидоренко Максим
Форвард
Лава запасних
4
Ройко Олександр
Захисник
8
Кіктєв В’ячеслав
Центровий
9
Філоненко Іван
Захисник
11
Різниченко Богдан
Захисник
22
Кошеватський Ілля
Захисник
БК "Політехнік" (Харків)
Стартовий склад
Лава запасних
Тренери
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
Ковальов Ярослав
Головний тренер
БК "Політехнік" (Харків)
Командна статистика
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
БК "Політехнік" (Харків)
2х очкові +
13
12
2х очкові (всього)
37
35
2х очкові %
35
34
3х очкові +
12
5
3х очкові (всього)
35
23
3х очкові %
34
21
Штрафні +
12
29
Штрафні (всього)
15
38
Штрафні %
80
76
Підбирання
35
55
Передачі
19
14
Перехоплення
12
7
Блок-шоти
3
4
Втрати
14
22
Фоли
27
15
Статистика гравців
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
Гравець Час О Пд Пр Вт Пх Бш
Стародуб Ігор 39:18 34 1 5 2 5 0
Михайлов Максим 40:00 16 8 5 5 0 0
Гончаров Олексій 33:32 5 10 1 2 2 0
Степанченко Богдан 27:48 3 2 3 3 3 0
Сидоренко Максим 16:19 6 2 1 0 1 3
Ройко Олександр 5:31 0 0 0 0 0 0
Кіктєв В’ячеслав 0:00 0 0 0 0 0 0
Філоненко Іван 19:22 0 3 3 0 0 0
Різниченко Богдан 18:10 10 8 1 1 1 0
Кошеватський Ілля 0:00 0 0 0 0 0 0
БК "Політехнік" (Харків)
Гравці, які пропускають гру
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
10
Токарь Євген
Захисник
Травма
БК "Політехнік" (Харків)
Відео
Останні ігри
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
competition logo
competition logo
Вища ліга. 5-8 місце Вища ліга 5-8 місце
ПС «Венето» | 1 Кві 2023 13:00
ЗСО - БК "СумДУ"
75
75 60
SELF MADE
60
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23 Другий етап (Група "2")
ПС «Венето» | 1 Кві 2023 13:00
ЗСО - БК "СумДУ"
75
75 60
SELF MADE
60
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23 Другий етап (Група "2")
ПС «Венето» | 31 Бер 2023 18:00
Рівне
78
78 62
ЗСО - БК "СумДУ"
62
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23 Другий етап (Група "2")
СК ДЮСШ-4 | 19 Бер 2023 11:00
ЗСО - БК "СумДУ"
60
60 66
Політехнік
66
competition logo
competition logo
Вища ліга. 5-8 місце Вища ліга 5-8 місце
СК ДЮСШ-4 | 18 Бер 2023 18:00
ЗСО - БК "СумДУ"
74
74 70
SELF MADE
70
БК "Політехнік" (Харків)
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23 Другий етап (Група "2")
ПС «Венето» | 1 Кві 2023 16:00
Рівне
76
76 50
Політехнік
50
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23 Другий етап (Група "2")
ПС «Венето» | 31 Бер 2023 15:00
Політехнік
90
90 73
SELF MADE
73
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23 Другий етап (Група "2")
СК ДЮСШ-4 | 19 Бер 2023 11:00
ЗСО - БК "СумДУ"
60
60 66
Політехнік
66
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23 Другий етап (Група "2")
СК ДЮСШ-4 | 18 Бер 2023 15:30
Рівне
100
100 90
Політехнік
90
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23 Другий етап (Група "2")
СК ДЮСШ-4 | 17 Бер 2023 16:30
Політехнік
76
76 67
SELF MADE
67