22 Кві 2023
12:30
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
П В В В В
80
80 72
БК "Житомир" (Житомир)
П П В В В
72
21-18; 23-20; 13-17; 23-17
Матч завершено
Гравці
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
Стартовий склад
7
Стародуб Ігор
Захисник
8
Кіктєв В’ячеслав
Центровий
9
Філоненко Іван
Захисник
12
Михайлов Максим
Форвард
18
Гончаров Олексій
Захисник
Лава запасних
4
Ройко Олександр
Захисник
11
Різниченко Богдан
Захисник
23
Степанченко Богдан
Захисник
28
Сидоренко Максим
Форвард
БК "Житомир" (Житомир)
Стартовий склад
Лава запасних
Тренери
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
Ковальов Ярослав
Головний тренер
БК "Житомир" (Житомир)
Командна статистика
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
БК "Житомир" (Житомир)
2х очкові +
23
19
2х очкові (всього)
51
38
2х очкові %
45
50
3х очкові +
7
7
3х очкові (всього)
32
29
3х очкові %
21
24
Штрафні +
13
13
Штрафні (всього)
16
16
Штрафні %
81
81
Підбирання
47
46
Передачі
19
15
Перехоплення
8
6
Блок-шоти
1
3
Втрати
9
17
Фоли
15
19
Статистика гравців
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
Гравець Час О Пд Пр Вт Пх Бш
Стародуб Ігор 40:00 31 9 6 3 2 0
Кіктєв В’ячеслав 16:51 4 5 0 0 0 0
Філоненко Іван 32:11 7 4 3 1 2 0
Михайлов Максим 39:52 26 10 3 3 1 0
Гончаров Олексій 39:04 6 5 5 1 3 0
Ройко Олександр 0:08 0 0 0 0 0 0
Різниченко Богдан 11:08 4 4 1 0 0 0
Степанченко Богдан 8:45 0 4 1 1 0 0
Сидоренко Максим 12:01 2 4 0 0 0 1
БК "Житомир" (Житомир)
Відео
Останні ігри
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
competition logo
competition logo
Вища ліга. 5-8 місце Вища ліга 5-8 місце
ПС «Венето» | 21 Кві 2023 18:30
Львівська політехніка
68
68 90
ЗСО - БК "СумДУ"
90
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23 Другий етап (Група "2")
ПС «Венето» | 2 Кві 2023 11:00
ЗСО - БК "СумДУ"
74
74 68
Політехнік
68
competition logo
competition logo
Вища ліга. 5-8 місце Вища ліга 5-8 місце
ПС «Венето» | 1 Кві 2023 13:00
ЗСО - БК "СумДУ"
75
75 60
SELF MADE
60
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23 Другий етап (Група "2")
ПС «Венето» | 1 Кві 2023 13:00
ЗСО - БК "СумДУ"
75
75 60
SELF MADE
60
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23 Другий етап (Група "2")
ПС «Венето» | 31 Бер 2023 18:00
Рівне
78
78 62
ЗСО - БК "СумДУ"
62
БК "Житомир" (Житомир)
competition logo
competition logo
Вища ліга. 5-8 місце Вища ліга 5-8 місце
ПС «Венето» | 21 Кві 2023 16:00
SELF MADE
65
65 105
Житомир
105
competition logo
competition logo
Вища ліга. 5-8 місце Вища ліга 5-8 місце
ПС «Венето» | 25 Бер 2023 17:00
Львівська політехніка
65
65 75
Житомир
75
competition logo
competition logo
Вища ліга. 5-8 місце Вища ліга 5-8 місце
Палац спорту "Галичина" | 11 Бер 2023 14:30
Львівська політехніка
67
67 85
Житомир
85
competition logo
competition logo
Вища ліга 2020/21 (Плей-оф) Плей-офф
СК ДЮСШ-4 | 25 Кві 2021 13:00
Житомир
62
62 82
Рівне
82
competition logo
competition logo
Вища ліга 2020/21 (Плей-оф) Плей-офф
СК ДЮСШ-4 | 24 Кві 2021 17:00
Рівне
98
98 78
Житомир
78