29 Кві 2023
13:00
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
В В В В В
75
75 73
БК "Житомир" (Житомир)
В В В П В
73
24-19; 20-17; 19-20; 12-17
Матч завершено
Гравці
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
Стартовий склад
7
Стародуб Ігор
Захисник
9
Філоненко Іван
Захисник
12
Михайлов Максим
Форвард
18
Гончаров Олексій
Захисник
28
Сидоренко Максим
Форвард
Лава запасних
4
Ройко Олександр
Захисник
8
Кіктєв В’ячеслав
Центровий
11
Різниченко Богдан
Захисник
23
Степанченко Богдан
Захисник
БК "Житомир" (Житомир)
Стартовий склад
Лава запасних
Тренери
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
Ковальов Ярослав
Головний тренер
БК "Житомир" (Житомир)
Командна статистика
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
БК "Житомир" (Житомир)
2х очкові +
16
22
2х очкові (всього)
42
35
2х очкові %
38
62
3х очкові +
13
7
3х очкові (всього)
40
33
3х очкові %
32
21
Штрафні +
4
8
Штрафні (всього)
4
12
Штрафні %
100
66
Підбирання
50
42
Передачі
24
21
Перехоплення
11
8
Блок-шоти
2
1
Втрати
14
15
Фоли
15
5
Статистика гравців
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
Гравець Час О Пд Пр Вт Пх Бш
Стародуб Ігор 35:30 16 13 5 2 3 0
Філоненко Іван 21:19 8 6 2 2 0 0
Михайлов Максим 35:10 20 7 4 4 2 0
Гончаров Олексій 40:00 8 4 4 4 4 0
Сидоренко Максим 24:41 12 7 4 2 1 2
Ройко Олександр 0:00 0 0 0 0 0 0
Кіктєв В’ячеслав 5:25 0 0 0 0 0 0
Різниченко Богдан 14:44 3 5 1 0 1 0
Степанченко Богдан 23:11 8 1 4 0 0 0
БК "Житомир" (Житомир)
Відео
Останні ігри
Збірна Сумської області - БК "СумДУ" (Суми)
competition logo
competition logo
Вища ліга. 5-8 місце Вища ліга 5-8 місце
ПС «Венето» | 28 Кві 2023 18:30
Львівська політехніка
81
81 96
ЗСО - БК "СумДУ"
96
competition logo
competition logo
Вища ліга. 5-8 місце Вища ліга 5-8 місце
ПС «Венето» | 22 Кві 2023 12:30
ЗСО - БК "СумДУ"
80
80 72
Житомир
72
competition logo
competition logo
Вища ліга. 5-8 місце Вища ліга 5-8 місце
ПС «Венето» | 21 Кві 2023 18:30
Львівська політехніка
68
68 90
ЗСО - БК "СумДУ"
90
competition logo
competition logo
Вища ліга 2022/23 Другий етап (Група "2")
ПС «Венето» | 2 Кві 2023 11:00
ЗСО - БК "СумДУ"
74
74 68
Політехнік
68
competition logo
competition logo
Вища ліга. 5-8 місце Вища ліга 5-8 місце
ПС «Венето» | 1 Кві 2023 13:00
ЗСО - БК "СумДУ"
75
75 60
SELF MADE
60
БК "Житомир" (Житомир)
competition logo
competition logo
Вища ліга. 5-8 місце Вища ліга 5-8 місце
ПС «Венето» | 28 Кві 2023 16:00
SELF MADE
49
49 93
Житомир
93
competition logo
competition logo
Вища ліга. 5-8 місце Вища ліга 5-8 місце
ПС «Венето» | 22 Кві 2023 12:30
ЗСО - БК "СумДУ"
80
80 72
Житомир
72
competition logo
competition logo
Вища ліга. 5-8 місце Вища ліга 5-8 місце
ПС «Венето» | 21 Кві 2023 16:00
SELF MADE
65
65 105
Житомир
105
competition logo
competition logo
Вища ліга. 5-8 місце Вища ліга 5-8 місце
ПС «Венето» | 25 Бер 2023 17:00
Львівська політехніка
65
65 75
Житомир
75
competition logo
competition logo
Вища ліга. 5-8 місце Вища ліга 5-8 місце
Палац спорту "Галичина" | 11 Бер 2023 14:30
Львівська політехніка
67
67 85
Житомир
85