День гри: 1
ПС “Будівельник” | 1 Жов 2021 18:00
Черкаські мавпи-2
93
93 76
Дніпро-2
76
ПС “Будівельник” | 2 Жов 2021 12:00
Черкаські мавпи-2
91
91 68
Дніпро-2
68
СК "Надія" | 2 Жов 2021 14:00
МБК-2-Ніко
55
55 110
Прометей-2
110
СК "Азовмаш" | 2 Жов 2021 14:00
Маріуполь
89
89 71
ЗСО - БК "СумДУ"
71
СК "Азовмаш" | 3 Жов 2021 12:00
Маріуполь
83
83 79
ЗСО - БК "СумДУ"
79
СК "Надія" | 3 Жов 2021 12:00
МБК-2-Ніко
79
79 87
Прометей-2
87
День гри: 2
СК "Азовмаш" | 9 Жов 2021 14:00
Маріуполь
75
75 68
МБК-2-Ніко
68
КСК "Шинник" | 9 Жов 2021 17:00
Дніпро-2
76
76 55
ЗСО - БК "СумДУ"
55
КСК "Шинник" | 10 Жов 2021 12:00
Дніпро-2
76
76 78
ЗСО - БК "СумДУ"
78
СК "Азовмаш" | 10 Жов 2021 12:00
Маріуполь
74
74 83
МБК-2-Ніко
83
День гри: 3
Палац студентського спорту СумДУ | 16 Жов 2021 14:00
ЗСО - БК "СумДУ"
69
69 86
Прометей-2
86
Палац студентського спорту СумДУ | 17 Жов 2021 12:00
ЗСО - БК "СумДУ"
76
76 63
Прометей-2
63
День гри: 4
ПС “Будівельник” | 22 Жов 2021 18:00
Черкаські мавпи-2
84
84 83
МБК-2-Ніко
83
ПС “Будівельник” | 23 Жов 2021 11:30
Черкаські мавпи-2
71
71 84
МБК-2-Ніко
84
СК "Азовмаш" | 23 Жов 2021 14:00
Маріуполь
69
69 55
Дніпро-2
55
СК "Азовмаш" | 24 Жов 2021 12:00
Маріуполь
86
86 75
Дніпро-2
75
День гри: 5
СК "Азовмаш" | 30 Жов 2021 14:00
Маріуполь
96
96 74
Черкаські мавпи-2
74
СК "Надія" | 30 Жов 2021 17:00
МБК-2-Ніко
69
69 90
ЗСО - БК "СумДУ"
90
КСК "Шинник" | 30 Жов 2021 18:00
Дніпро-2
67
67 65
Прометей-2
65
КСК "Шинник" | 31 Жов 2021 12:00
Дніпро-2
70
70 74
Прометей-2
74
СК "Азовмаш" | 31 Жов 2021 12:00
Маріуполь
86
86 71
Черкаські мавпи-2
71
СК "Надія" | 31 Жов 2021 14:00
МБК-2-Ніко
57
57 81
ЗСО - БК "СумДУ"
81
День гри: 6
ПС “Будівельник” | 12 Лис 2021 18:00
Черкаські мавпи-2
65
65 78
Прометей-2
78
ПС “Будівельник” | 13 Лис 2021 12:00
Черкаські мавпи-2
75
75 85
Прометей-2
85
День гри: 7
Палац студентського спорту СумДУ | 19 Лис 2021 18:00
ЗСО - БК "СумДУ"
80
80 62
Черкаські мавпи-2
62
Палац студентського спорту СумДУ | 20 Лис 2021 12:00
ЗСО - БК "СумДУ"
91
91 87
Черкаські мавпи-2
87
СК "Азовмаш" | 20 Лис 2021 14:00
Маріуполь
66
66 70
Прометей-2
70
СК "Надія" | 20 Лис 2021 18:00
МБК-2-Ніко
72
72 85
Дніпро-2
85
СК "Азовмаш" | 21 Лис 2021 12:00
Маріуполь
74
74 72
Прометей-2
72
СК "Надія" | 21 Лис 2021 14:00
МБК-2-Ніко
57
57 72
Дніпро-2
72
День гри: 8
Палац студентського спорту СумДУ | 3 Гру 2021 20:00
ЗСО - БК "СумДУ"
57
57 90
Маріуполь
90
Палац студентського спорту СумДУ | 4 Гру 2021 12:00
ЗСО - БК "СумДУ"
67
67 101
Маріуполь
101
КСК "Шинник" | 4 Гру 2021 14:00
Дніпро-2
94
94 74
Черкаські мавпи-2
74
КСК "Шинник" | 5 Гру 2021 16:00
Дніпро-2
96
96 70
Черкаські мавпи-2
70
СК "Слобожанське" | 5 Гру 2021 19:00
Прометей-2
89
89 52
МБК-2-Ніко
52
СК "Слобожанське" | 6 Гру 2021 13:00
Прометей-2
107
107 60
МБК-2-Ніко
60
День гри: 9
СК "Надія" | 11 Гру 2021 13:30
МБК-2-Ніко
72
72 94
Маріуполь
94
СумДУ (3-й корпус) | 11 Гру 2021 16:30
ЗСО - БК "СумДУ"
78
78 52
Дніпро-2
52
СК "Слобожанське" | 11 Гру 2021 20:00
Прометей-2
89
89 83
Черкаські мавпи-2
83
СК "Надія" | 12 Гру 2021 12:30
МБК-2-Ніко
81
81 83
Маріуполь
83
СумДУ (3-й корпус) | 12 Гру 2021 13:00
ЗСО - БК "СумДУ"
73
73 74
Дніпро-2
74
СК "Слобожанське" | 12 Гру 2021 15:00
Прометей-2
81
81 67
Черкаські мавпи-2
67
День гри: 11
СК "Слобожанське" | 9 Січ 2022 15:00
Прометей-2
68
68 61
ЗСО - БК "СумДУ"
61
СК "Слобожанське" | 10 Січ 2022 12:00
Прометей-2
74
74 53
ЗСО - БК "СумДУ"
53
КСК "Шинник" | 15 Січ 2022 14:00
Дніпро-2
86
86 88
Маріуполь
88
СК "Надія" | 15 Січ 2022 16:00
МБК-2-Ніко
89
89 97
Черкаські мавпи-2
97
КСК "Шинник" | 16 Січ 2022 10:00
Дніпро-2
87
87 68
Маріуполь
68
СК "Надія" | 16 Січ 2022 14:00
МБК-2-Ніко
89
89 72
Черкаські мавпи-2
72
День гри: 12
СумДУ (3-й корпус) | 21 Січ 2022 18:00
ЗСО - БК "СумДУ"
95
95 78
МБК-2-Ніко
78
ПС “Будівельник” | 21 Січ 2022 18:00
Черкаські мавпи-2
102
102 94
Маріуполь
94
ПС “Будівельник” | 22 Січ 2022 12:30
Черкаські мавпи-2
85
85 103
Маріуполь
103
СумДУ (3-й корпус) | 22 Січ 2022 13:30
ЗСО - БК "СумДУ"
92
92 71
МБК-2-Ніко
71
СК "Слобожанське" | 22 Січ 2022 18:00
Прометей-2
92
92 60
Дніпро-2
60
СК "Слобожанське" | 23 Січ 2022 15:00
Прометей-2
79
79 59
Дніпро-2
59
День гри: 14
КСК "Шинник" | 5 Лют 2022 18:00
Дніпро-2
83
83 79
МБК-2-Ніко
79
СК "Слобожанське" | 5 Лют 2022 18:00
Прометей-2
66
66 56
Маріуполь
56
КСК "Шинник" | 6 Лют 2022 12:00
Дніпро-2
87
87 77
МБК-2-Ніко
77
СК "Слобожанське" | 6 Лют 2022 15:00
Прометей-2
84
84 73
Маріуполь
73
ПС “Будівельник” | 6 Лют 2022 17:00
Черкаські мавпи-2
91
91 97
ЗСО - БК "СумДУ"
97
ПС “Будівельник” | 7 Лют 2022 12:00
Черкаські мавпи-2
76
76 85
ЗСО - БК "СумДУ"
85